Web Sitesi Tasarımı

Mobil Uyumlu , Size Özel Çözümler

Tamamen mobil uyumlu web sitesi tasarımı

SakinKedi, aklınızdakini, yaratıcılığını da ortaya koyarak, size sunar. Çağın gerekliliği olan mobil uyumlu kurumsal siteler, e-ticaret siteleri ve web uygulama çözümleri hazırlar

Bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun çözümleri keşfederek her sektör için farklı tasarımlar oluşturur.

Kurumsal kimliğinizin internet dünyasındaki  yansımasını oluşturur, hedef kitlenize uygun yaratıcı ve işlevsel tasarımlarla markanıza değer katar.

Responsive Tasarım

Günden güne hayatımızın bir parçası olan mobil cihazlar internet erişiminin birinci aracı durumuna geldiler.

Bu bağlamda web sitesi tasarımlarının da responsive yani siteyi görüntülemek için kullanılan aracın ekran boyutlarına göre şekillenen bir yapıda olması kaçınılmaz oldu.

Google’ın mobil uyumlu olmayan siteleri sıralamalarda geri planda bırakacağını açıklamasıyla internette bulunabilirlik anlamında önem kazanan responsive web siteleri artık bir standart haline gelmektedir.

İçerik Yönetimi

Sakin Kedi sizin hikayenizi dinlemekten çok keyif alır!

Bize göre her markanın arkasında müthiş bir emek saklıdır. Bu emeğin görünebilir olmasını sağlamak adına kurumsal yapınıza uygun içerikler üretmek, hikayenizi, markanızı, ürününüzü ilgi çekici hale getirmek için metinler yazar, sizin için düşünür ve size uygun içerikler oluştururuz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Her şey web sitesi tasarlamak değildir! Onu bulunabilir kılmanın yolu, hedef kitlenize ulaştırabilmek internetin giriş bileti arama motorlarıyla arayı iyi tutmaktan geçiyor!

Sakin Kedi sizin için belirlediği anahtar kelimelerle hedef kitlenize ulaşmanızı sağlar. Oluşturduğu her sitede site içi arama motoru optimizasyonu sağladığı gibi, Google Adwords ve gelişmiş SEO çalışmalarıyla da sitenizin en iyiler arasında yer almasını sağlar.

REFERANSLARIMIZ