Sosyal Medya Yönetimi

Markanız Sosyal Medyada Yaşam Bulsun!

ANKARA SOSYAL MEDYA AJANSI

Sakin Kedi markanızı alır, evirir çevirir, altından girip üstünden çıkar, tanımaya çalışır. Markayı bir gövde olarak düşünür, tanımlar. Markanın kolları ve bacakları olur; yani yürütür.

Size, firmanıza ve markanıza en uygun mecraları belirleyip içerik planlamalarını buna göre yapar. En uygun hedef kitleyi bulmak için analizler yaparak zamanı verimli kullanır.

Kurumsal kimliğinizin sosyal medyadaki yansımasını oluşturur, hedef kitlenize uygun yaratıcı yaşayan içeriklerle markanıza değer katar.

İçerik Yönetimi

Sakin Kedi markanızı “doğru” yansıtan içerikleri oluşturmak için tüm ekibiyle koordineli olarak çalışır. Üretken ve yaratıcı zihniyle “doğru dil”, “doğru içerik” ve “doğru yöntem” için çabalar. Sosyal medyada size özel fikirlerle daima size özel çözümler üretir.

İçerik planlamasını analitik ölçümlere göre hazırlar, böylece “doğru zaman”ı da kullanır. Sosyal medyada her zaman yeni ve yaratıcı olanı takip eder, istatistikten yararlanır ve verilerin gücüne inanır.

Ayrıca markanız için uygulama geliştirir, sosyal medya kampanyalarınızı kurgular ve biçimlendirir.

Markanızın değerini, içeriğin değeri ile özdeşleştirerek; hedefi tam da olması gereken şekilde cezbeder.

Görsel Tasarım

İçerik fikrine lezzet katan görsel tasarımların yaratıcısı Sakin Kedi, tasarımın dilini ve şeklini önemser.

Sakin Kedi, tasarım ekibi ile markanızın işlevini sosyal medyada görünür kılar. Ürettiği tasarımların her bir dokunuşunda markanızı yansıtan öğeleri barındırır. Enerjik ve yaratıcı sosyal medya tasarımlarıyla başarılı sonuçlar almanızı sağlar.

Dijital dünyada görselin etkisini standartların üzerine taşıyan Sakin Kedi tasarım ekibi, isteklerinize doğrudan cevap vererek, markanızı bir adım öne taşır.

Sosyal Medya Reklam Yönetimi

Sakin Kedi, sosyal medya reklam yönetimi konusunda usta bir işçi gibi ince ince çalışır.

Doğru hedef kitleyi belirleyip, doğru zamanlama ile size özel optimize edilmiş reklam modelleri sunar.

Bütçenize en uygun olan yöntemi belirleyip, markanızın sosyal medyadaki bilinirliğini arttırmaya yönelik reklamlarla dijital dünyada pazarlama ihtiyaçlarınızı karşılar.

ANKARA SOSYAL MEDYA REFERANSLARIMIZ